oferta

projekt koncepcyjny

powrót

     Prace projektowe rozpoczynamy od przygotowania 2 wariantów rozwiązań układu funkcjonalnego wnętrza (układ ścian działowych, lokalizację mebli, układ kuchni i łazienek etc.) w postaci rzutów 2d i poglądowych, monochromatycznych wizualizacji. Na spotkaniu pokazujemy bryłę 3d, co pozwala nam wirtualnie „wejść we wnętrze”, przez co Inwestor ma możliwość szczegółowo przyjrzeć się proponowanym przez nas rozwiązaniom.

      Po wybraniu jednej z koncepcji i naniesieniu ewentualnych zmian, zostaje opracowana  ostateczna wersja projektu wnętrza.

    Po skończeniu prac projektowych, Inwestor otrzymuje rzuty oraz wizualizacje wnętrz wszystkich pomieszczeń z uwzględnieniem kolorystyki, głównych elementów stałych oraz ruchomych wyposażenia (w postaci wydruków oraz plików). Różnica pomiędzy projektem koncepcyjnym a szczegółowym polega na tym, że inwestor nie otrzymuje rysunków branżowych z wytycznymi dla wykonawców. Oznacza to, iż dopracowanie wszelkich szczegółów pozostaje w kwestii inwestora oraz wykonawcy.

 

Zakres opracowania projektu koncepcyjnego:

 

• Uzgodniona z Inwestorem koncepcja układu funkcjonalnego wnętrza w formie rzutu z układem ścian działowych oraz elementami wyposażenia  z przedstawieniem podstawowych wymiarów

• Wizualizacje 3d, na których widać układ pomieszczeń oraz ogólny charakter wnętrza