projektowanie wnętrz

Otrzymaj 10% zniżki na PROJEKT WNĘTRZ

Każdy marzy o swoim upragnionym mieszkaniu czy domu, które będzie uszyte na miarę pod nas. I bez znaczenia tu jest czy wolisz spokój i harmonię, neutralne, jasne barwy, czy preferujesz odważne kolory, dominujące formy i pomieszanie równych materiałów, które dadzą efekt wow!

Niezależnie od preferencji stylu, wielkości mieszkania czy domu, pomożemy Ci stworzyć Twoje wymarzone wnętrze. Wiosna to idealny czas na kupno inwestycji, dlatego przychodzimy do Ciebie z wyjątkową okazją promocyjną na projekty wnętrz.

Tylko teraz - przygotowałyśmy specjalną ofertę 10% zniżki projekt wnętrza.

W naszej ofercie mamy kilka elastycznych form współpracy oraz kilka opcji projektowych. To od Ciebie zależy zakres naszych usług. Projekty wnętrz mogą obejmować:

  • Projekt koncepcyjny: czyli aranżacja wnętrz, pokazująca ogólny zamysł projektowy wraz z kolorystyką, nie uwzględniający konkretnych elementów wyposażenia.

Taki projekt zawiera: uzgodnioną z Inwestorem koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza z podstawowymi wymiarami w formie rzutu oraz wizualizacje 3d, na których widać układ pomieszczeń oraz kolorystykę i ogólny charakter wnętrza.

  • Projekt kompleksowy: czyli aranżacja wnętrz obejmująca zakres projektu koncepcyjnego oraz szczegółowy projekt uwzględniający wszystkie wymagane rysunki techniczne/wykonawcze

Taki projekt zawiera: uzgodnioną z Inwestorem koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza z podstawowymi wymiarami w formie rzutu oraz wizualizacje 3d, na których widać układ pomieszczeń oraz kolorystykę i ogólny charakter wnętrza, rysunek inwentaryzacyjny w rzucie, rzut nowej aranżacji z wyposażeniem , rzut ścian projektowanych i wyburzeń (jeśli takowe są), rzut posadzek z zestawieniem powierzchni podłóg, rzut sufitów podwieszanych, rzut instalacji elektrycznych i teletechnicznych, rzut instalacji wod-kan, rozwinięcia ścian, rysunki uzupełniające, np. detale , rysunki wykonawcze mebli na wymiar z podaniem kolorystyki i materiałów, dobór konkretnej kolorystyki, materiałów wykończeniowych, dobór poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz (meble, oświetlenie, itp.), wizualizacje pomieszczeń, karty katalogowe (zawierające szczegółowe dane elementów wykorzystanych w projekcie: informację o przybliżonej cenie danego produktu, ilości potrzebnej do zakupu  a także wskazania miejsca, gdzie dany produkt można dostać) oraz wspólne 1-2 wizyty w sklepach.

  • Projekt kompleksowy z nadzorem: czyli aranżacja wnętrz obejmująca zakres projektu koncepcyjnego oraz szczegółowy projekt uwzględniający wszystkie wymagane rysunki techniczne/wykonawcze a także regularne wizyty na budowie, koordynowanie prac i rozwiązywanie problemów, akceptacji prac i estetyki ich wykonania, zakupy w imieniu Inwestora

Aranżacja wnętrz dopasowana jest wyłącznie do preferencji Inwestora, dlatego projekty wnętrz wymagają od nas sporządzenia spersonalizowanej oferty na podstawie wysłanego do nas rzutu mieszkania/ domu.

Projektowanie wnętrz jest wyceniane indywidualnie. Aby uzyskać wycenę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

16.06.2020 | Studio Archemia
WIĘCEJ
Projektowanie wnętrz
- O TYM CZY WARTO KORZYSTAĆ Z POMOCY ARCHITEKTA? Podchodząc do tematu zakupu mieszkania analizujemy wiele czynników: cenę, dobrą lokalizację o rozwiniętej infrastrukturze, jego powierzchnię, usytuowanie względem stron świata, jakość wykończenia i wiele innych aspektów. Kiedy staniemy się już szczęśliwymi posiadaczami "naszego M" warto zwrócić uwagę na sposób jego wykończenia, bo przecież powinno stanowić o...
11.10.2017 | Studio Archemia czytaj więcej
Witamy na naszym blogu!
KIM JESTEŚMY: Nasza droga rozpoczęła się jeszcze na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, kiedy to zrządzenie losu połączyło dwie zupełnie obce sobie osoby pracą nad wspólnym dyplomem. Różne spojrzenia na temat i niezliczone burze mózgów przerodziły się nie tylko w udany dyplom ale przede wszystkim w przyjaźń i chęć kontynuacji wspólnej pracy. Tak właśnie powstało Studio Archemia, związek chemiczny dw...
11.10.2017 | Studio Archemia czytaj więcej