projekt domu projektowanie wnętrz

PROJEKTY WNĘTRZ ONLINE #zostańwdomu

 

  • Kupiłeś mieszkanie/dom/lokal i zastanawiasz się co dalej zrobić podczas gdy w czasie trwania epidemii musimy zostać w domu?

  • Obawiasz się, że nie wprowadzisz się do nowego mieszkania/domu w terminie, który założyłeś i wszystko wydłuży się w czasie?

  • Stresuje Cię perspektywa czekania na remont i poczucie marnowania czasu?

Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Wspierając akcję #zostańwdomu , nie musisz rezygnować ze swoich planów remontowych a praca nad projektem może odbywać się niezależnie od miejsca Twojego pobytu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę na projektowanie wnętrz drogą online.

Jedynie co musisz zrobić, to rozsiąść się w wygodnym fotelu i zrelaksować myślą o nowym wnętrzu, który dla Ciebie zaprojektujemy.

Krok pierwszy czyli przed przystąpieniem do prac nad projektem:

Od tej pory pracujemy zdalnie, a co za tym idzie udoskonaliliśmy propozycję komunikacji tak, aby cały proces projektowy przebiegł równie procesjonalnie jak na spotkaniach twarzą w twarz.

  • Wysyłasz nam rzut z wymiarami wnętrza, na podstawie którego po krótkiej wymianie maili przygotowujemy indywidualną ofertę z wyceną projektu

  • Wysyłamy Ci ankietę mającą na celu ustalić preferencje i styl w jakim mają zostać wykonane wnętrza. Jeśli nie wiesz jaki styl Ci się podoba, nie przejmuj się, jesteśmy od tego aby pomóc Ci to określić

  • Po zaakceptowaniu wyceny i rozmowie telefonicznej mającej na celu omówienia szczegółów możemy przystąpić do pracy

  • Oferta na projekt wnętrza jest spersonalizowana i całkowicie darmowa

Projekty wnętrz online! Czyli jak to działa i na czym polega współpraca:

  • Współpraca online polega na regularnej wymianie korespondencji dotyczącej projektu drogą online. W trakcie pracy nad projektem, prowadzimy wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i jesteśmy w ciągłym kontakcie mailowym bez konieczności wychodzenia z domu.

  • Pracujemy nad projektem pokazując Ci wirtualnie bryłę 3d na spotkaniach online lub nagrywamy filmiki z prezentacji wnętrza i wysyłamy mailowo, po czym wspólnie omawiamy postępy nad projektem. Ty decydujesz jak wolisz z nami współpracować. Dzięki temu bez wychodzenia z domu aktywnie uczestniczysz w procesie powstawania swojego wymarzonego wnętrza a prace projektowe są wykonane w czasie jaki na to założyłeś bez stresu i konieczności przekładania terminów.

  • Jedyną różnicą jest to, że zamiast spotkań na żywo, prowadzimy spotkania online w formie maili, wideokonferencji, nagrywamy filmiki z prezentacją wnętrza mieszkania, wysyłamy szkice, wizualizacje, omawiamy projekty telefoniczne lub online.

To bardzo proste, skontaktuj się z nami a chętnie opowiemy Ci o naszej współpracy i zajmiemy się projektem Twojego wymarzonego wnętrza!

17.04.2020 | Studio Archemia
WIĘCEJ
Cennik - Projektowanie wnętrz
Cennik projektowania wnętrz zależy od wielu czynników, między innymi od metrażu, zakresu prac, rodzaju projektowanego pomieszczenia. Dlatego zachęcamy Państwa do wysłania zapytania, podając metraż projektowanej powierzchni oraz opisując jakie pomieszczenia będą podlegać projektowi. Przykładowo: jeśli posiadają Państwo mieszkanie/dom w stanie deweloperskim, prosimy o załączenie rzutu od dewelopera, kilka słów o tym, czy projektowi...
27.08.2019 | Studio Archemia czytaj więcej
Projektowanie wnętrz
- O TYM CZY WARTO KORZYSTAĆ Z POMOCY ARCHITEKTA? Podchodząc do tematu zakupu mieszkania analizujemy wiele czynników: cenę, dobrą lokalizację o rozwiniętej infrastrukturze, jego powierzchnię, usytuowanie względem stron świata, jakość wykończenia i wiele innych aspektów. Kiedy staniemy się już szczęśliwymi posiadaczami "naszego M" warto zwrócić uwagę na sposób jego wykończenia, bo przecież powinno stanowić o...
11.10.2017 | Studio Archemia czytaj więcej