projekt domu

Cennik - Projektowanie wnętrz

Cennik projektowania wnętrz zależy od wielu czynników, między innymi od metrażu i rodzaju projektowanego pomieszczenia. W naszej ofercie mamy kilka opcji projektowych. To od Ciebie zależy zakres naszych usług.

Jak to działa?
  1. Wysyłasz do nas rzut z wymiarami
  2. Dostajesz ofertę z wyceną na różne opcje projektowe z jasnym opisem jak będzie przebiegała nasza współpraca
  3. Jeśli masz pytania, dzwonisz lub piszesz i pytasz o szczegóły
  4. Wybierasz opcję najlepszą dla Ciebie i zaczynamy współpracę
Chcemy pomóc Ci w podjęciu decyzji, dlatego:
  • jeśli posiadasz mieszkanie/dom w stanie deweloperskim o powierzchni powyżej 45 m2, przybliżoną wartość projektu możesz określić na podstawie średniej ceny za metr kwadratowy.  Projekty wnętrz mogą obejmować:
1. PROJEKT KONCEPCYJNY: od 145 zł/ m2

Jest to projekt pokazujący ogólny zamysł projektowy wraz z kolorystyką. Ta aranżacja wnętrz nie uwzględnia konkretnych elementów wyposażenia.

2. PROJEKT KOMPLEKSOWY: od 180 zł/m2

Jest to projekt uwzględniający wszystkie rysunki, informacje i materiały niezbędne do realizacji projektu, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców oraz zestawienie materiałów.

3. NADZÓR NAD PROJEKTEM: 3000 zł/miesiąc

Nadzór autorski to koordynowanie prac i sprawdzanie zgodności prac na budowie z projektem.

4. PROJEKT WRAZ Z REALIZACJĄ POD KLUCZ: napisz, aby otrzymać indywidualną ofertę

Jest to praca nad projektem wraz z jego realizacją, do zakończenia wszystkich prac wykończeniowych. Od momentu zaakceptowania przez Ciebie projektu, koordynujemy prace na budowie i rozwiązujemy problemy, aż do przekazania kluczy do gotowego do zamieszkania, urządzonego wnętrza. Ponieważ wycena projektu pod klucz zależy od wieli czynników, napisz do nas a przygotujemy spersonalizowaną ofertę pod Ciebie.

  • Podany cennik jest przybliżony i nie dotyczy projektów pojedynczych pomieszczeń oraz mieszkań o metrażu do 45m2
  • Jeśli chcesz otrzymać wycenę mieszkania lub domku o metrażu do 45m2, wyślij do nas rzut i umieść dopisek „projekt mieszkania cena” lub „projekt domu cena” a otrzymasz ofertę z wyceną
Chcesz znać więcej szczegółów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz projekt dostosowany do Twoich potrzeb.
27.08.2019 | Studio Archemia
WIĘCEJ
Jaką wybrać kuchnię otwartą czy zamkniętą?
Urządzasz kuchnie i zastanawiasz się jakiego dokonać wyboru? Na co się zdecydować? Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, ale wszystko przede wszystkim zależy od powierzchni jaką dysponujecie, układu mieszkania oraz od stylu życia. Aranżacja kuchni powinna być przemyślana i dostosowana do Waszych potrzeb. W projekcie kuchni najważniejsza jest prawidłowa ergonomia. Czym kierować się podczas wyboru kuchni?  Kuchnia otwarta na salo...
25.01.2021 | Studio Archemia czytaj więcej
Telewizor w sypialni - pomysły na aranżację
Podczas aranżacji sypialni wiele osób staje przed dylematem dotyczącym telewizora. Zwolennicy tego rozwiązania cenią możliwość oglądania ulubionych filmów w wygodnym łóżku, zwłaszcza w zimne deszczowe wieczory. Przeciwnicy natomiast uważają, że telewizor nie wpływa korzystnie na wyciszenie oraz odpoczynek. Umieszczenie tv w sypialni ma zarówno wady, jak i zalety. Jeśli na etapie aranżacji nie jesteś zdecydowany, zastan...
04.06.2021 | Studio Archemia czytaj więcej