projekt domu

Cennik - Projektowanie wnętrz

Cennik projektowania wnętrz zależy od wielu czynników, między innymi od metrażu i rodzaju projektowanego pomieszczenia. W naszej ofercie mamy kilka opcji projektowych. To od Ciebie zależy zakres naszych usług.

Jak to działa?
  1. Wysyłasz do nas rzut z wymiarami
  2. Dostajesz ofertę z wyceną na różne opcje projektowe z jasnym opisem jak będzie przebiegała nasza współpraca
  3. Jeśli masz pytania, dzwonisz lub piszesz i pytasz o szczegóły
  4. Wybierasz opcję najlepszą dla Ciebie i zaczynamy współpracę
Chcemy pomóc Ci w podjęciu decyzji, dlatego:
  • jeśli posiadasz mieszkanie/dom w stanie deweloperskim o powierzchni powyżej 45 m2, przybliżoną wartość projektu możesz określić na podstawie średniej ceny za metr kwadratowy.  Projekty wnętrz mogą obejmować:
1. PROJEKT KONCEPCYJNY: od 169 zł/ m2

Jest to projekt pokazujący ogólny zamysł projektowy wraz z kolorystyką. Ta aranżacja wnętrz nie uwzględnia konkretnych elementów wyposażenia.

2. PROJEKT KOMPLEKSOWY: od 229 zł/m2

Jest to projekt uwzględniający wszystkie rysunki, informacje i materiały niezbędne do realizacji projektu, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców oraz zestawienie materiałów z kosztorysem i listą zakupów.

3. NADZÓR NAD PROJEKTEM: 4000 zł/miesiąc

Nadzór autorski to koordynowanie prac i sprawdzanie zgodności prac na budowie z projektem.

4. PROJEKT POD KLUCZ: od 199 zł/m2 + 5000 zł/miesiąc nadzoru wraz z logistyką zamówień

Jest to praca nad projektem wraz z nadzorem, do zakończenia wszystkich prac wykończeniowych. W tej opcji to my koordynujemy całą logistykę zamówień, nadzorujemy prace wykończeniowe, odbieramy towary na miejscu inwestycji, sprawdzamy, czy prace realizowane są zgodnie z projektem, odpowiadamy na pytania ekip budowlanych, konsultujemy prace wykonawcze nad meblami, negocjujemy dla Ciebie korzystne rabaty i rozwiązujemy ewentualne problemy. Od momentu zaakceptowania przez Ciebie projektu, koordynujemy prace na budowie i rozwiązujemy problemy, montujemy sprzęty AGD, a na koniec dekorujemy wnętrza, aż do przekazania kluczy do gotowego do zamieszkania, urządzonego wnętrza. Podana cena nie uwzględnia wyceny prac ekip wykończeniowych i materiałów. Ponieważ wycena projektu pod klucz zależy od wieli czynników, napisz do nas a przygotujemy spersonalizowaną ofertę pod Ciebie.

  • Podany cennik jest przybliżony i nie dotyczy projektów pojedynczych pomieszczeń oraz mieszkań o metrażu do 45m2
  • Jeśli chcesz otrzymać wycenę mieszkania lub domku o metrażu do 45m2, wyślij do nas rzut i umieść dopisek „projekt mieszkania cena” lub „projekt domu cena” a otrzymasz ofertę z wyceną
Chcesz znać więcej szczegółów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz projekt dostosowany do Twoich potrzeb.
27.08.2019 | Studio Archemia
WIĘCEJ
Co warto wiedzieć o urządzaniu mieszkań do wynajęcia?
Coraz więcej inwestycji projektujemy pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Świadomość Inwestorów w kwestii przeznaczenia lokalów na wynajem stale rośnie. Urządzenie mieszkania pod wynajem może stanowić nie lada wyzwanie. Wnętrze takiego mieszkania należy aranżować tak, aby trafiło do gustów jak największej ilości potencjalnych zainteresowanych. Mieszkanie do wynajęcia powinno zatem być uniwersalne, pozbawione osob...
12.05.2021 | Studio Archemia czytaj więcej
Miejsce do pracy w domu – jak je urządzić?
Na home office decyduje się coraz więcej firm. Model pracy w domu idealny dla freelancerów może stać się dominujący we wszystkich branżach. Sytuacja wydaje się przedłużać, dlatego warto stworzyć przestrzeń, w której będziemy pracować efektywnie. Miejsce do pracy w domu – jak je urządzić? Przygotowałyśmy dla Ciebie specjalny przewodnik po aranżacji domowego biura z uwzględnieniem ergonomii. Z naszego przewodnika dowiesz s...
12.04.2021 | Studio Archemia czytaj więcej