Cennik - Projektowanie wnętrz

Cennik projektowania wnętrz zależy od wielu czynników, między innymi od metrażu i rodzaju projektowanego pomieszczenia. W naszej ofercie mamy kilka opcji projektowych. To od Ciebie zależy zakres naszych usług.

Jak to działa?
  1. Wysyłasz do nas rzut z wymiarami
  2. Dostajesz ofertę z wyceną na różne opcje projektowe z jasnym opisem jak będzie przebiegała nasza współpraca
  3. Jeśli masz pytania, dzwonisz lub piszesz i pytasz o szczegóły
  4. Wybierasz opcję najlepszą dla Ciebie i zaczynamy współpracę
Chcemy pomóc Ci w podjęciu decyzji, dlatego:
  • jeśli posiadasz mieszkanie/dom w stanie deweloperskim o powierzchni powyżej 45 m2, przybliżoną wartość projektu możesz określić na podstawie średniej ceny za metr kwadratowy.  Projekty wnętrz mogą obejmować:
1. PROJEKT KONCEPCYJNY: od 169 zł/ m2

Jest to projekt pokazujący ogólny zamysł projektowy wraz z kolorystyką. Ta aranżacja wnętrz nie uwzględnia konkretnych elementów wyposażenia.

2. PROJEKT KOMPLEKSOWY: od 229 zł/m2

Jest to projekt uwzględniający wszystkie rysunki, informacje i materiały niezbędne do realizacji projektu, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców oraz zestawienie materiałów z kosztorysem i listą zakupów.

3. NADZÓR NAD PROJEKTEM: 4000 zł/miesiąc

Nadzór autorski to koordynowanie prac i sprawdzanie zgodności prac na budowie z projektem.

4. PROJEKT POD KLUCZ: od 229 zł/m2 + 5000 zł/miesiąc nadzoru wraz z logistyką zamówień

Jest to praca nad projektem wraz z nadzorem, do zakończenia wszystkich prac wykończeniowych. W tej opcji to my koordynujemy całą logistykę zamówień, nadzorujemy prace wykończeniowe, odbieramy towary na miejscu inwestycji, sprawdzamy, czy prace realizowane są zgodnie z projektem, odpowiadamy na pytania ekip budowlanych, konsultujemy prace wykonawcze nad meblami, negocjujemy dla Ciebie korzystne rabaty i rozwiązujemy ewentualne problemy. Od momentu zaakceptowania przez Ciebie projektu, koordynujemy prace na budowie i rozwiązujemy problemy, montujemy sprzęty AGD, a na koniec dekorujemy wnętrza, aż do przekazania kluczy do gotowego do zamieszkania, urządzonego wnętrza. Podana cena nie uwzględnia wyceny prac ekip wykończeniowych i materiałów. Ponieważ wycena projektu pod klucz zależy od wieli czynników, napisz do nas a przygotujemy spersonalizowaną ofertę pod Ciebie.

  • Podany cennik jest przybliżony i nie dotyczy projektów pojedynczych pomieszczeń oraz mieszkań o metrażu do 45m2
  • Jeśli chcesz otrzymać wycenę mieszkania lub domku o metrażu do 45m2, wyślij do nas rzut i umieść dopisek „projekt mieszkania cena” lub „projekt domu cena” a otrzymasz ofertę z wyceną
Chcesz znać więcej szczegółów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz projekt dostosowany do Twoich potrzeb.
19.09.2022 | Studio Archemia

Więcej

Remont kuchni - 5 najczęściej popełnianych błędów.

Z cyklu „Nie rób tego w trakcie remontu”! Przedstawiamy najczęstsze błędy podczas aranżacji kuchni. Remont mieszkania lub domu to bardzo stresujący temat, ponosimy nie tylko kosz...

Miejsce do pracy w domu – jak je urządzić?

Na home office decyduje się coraz więcej firm. Model pracy w domu idealny dla freelancerów może stać się dominujący we wszystkich branżach. Sytuacja wydaje się przedłużać, dlatego warto stworzy...