Poznajmy się

Kim jestem?

Nazywam się Natalia Palarczyk i od 2014 roku prowadzę autorską pracownię projektową pod nazwą Studio Archemia.

Kiedy w 2014 roku zakładałam pracownię projektową, wiedziałam, że liczy się dla mnie „chemia” w projektowaniu i „chemia” w relacjach między ludźmi. Wtedy zrodził się pomysł na ARCHEMIĘ, czyli chemii do architektury.

Z czego jestem naprawdę dumna w swojej pracy?

W trakcie pracy projektowej wykonałam dziesiątki projektów wnętrz. Jednak największą dumę i niesamowitą radość czuję, kiedy moi klienci są wzruszeni i szczęśliwi wprowadzając się do swojego nowego wymarzonego wnętrza. Wtedy wiem, że ciężkie tygodnie pracy, mnóstwo rozmów, prezentacji i wzajemnego zaangażowania nie poszło na marne. Czuję ogromną satysfakcję, że we wnętrzu, które zaprojektowałam będzie się im wspaniale i komfortowo mieszkało.

Dlaczego ja?

Nie jestem tylko architektem wnętrz. Tworzę przestrzeń, w której będziesz żyć, w której będziesz spędzać czas, bawić się z dzieckiem, pracować lub odpoczywać po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak ważne jest, aby poczuć wzajemne zaufanie.

Będzie to możliwe, jeśli powiesz o swoich potrzebnych a ja wdrożę je w życie. I właśnie na to stawiam największy nacisk.

Dobry projekt zaczyna się od rozmowy. Powiedz, jak chciałbyś mieszkać a ja zaprojektuję dla Ciebie wnętrze, o którym marzysz.

light bulb icon

CHCESZ POZNAĆ KOSZTORYS?

Wypełnij krótki formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę projektu wnętrza.

WYCEŃ PROJEKT