Projekt wnętrza pod wynajem

Zainwestowałeś w apartament lub dom pod wynajem?

Jeśli kupiłeś inwestycje pod wynajem długo lub krótkoterminowy i chciałbyś czerpać jak największe możliwe zyski z wynajmu, to warto zainwestować w przemyślany układ funkcjonalny i atrakcyjne wnętrze. Pokażemy Ci możliwości wykorzystania przestrzeni i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania materiałowe.

Kiedy zgłosić się do architekta?

Niezależnie od tego czy zainwestowałeś w mieszkanie czy dom, najlepiej zgłosić się do architekta zaraz po zakupie nieruchomości. W zależności od tego, na jakim etapie budowy jest inwestycja, często deweloper lub projektant umożliwia wprowadzenie zmian deweloperskich i dostosowania układu pomieszczeń pod Twoje wymagania. Dotyczy to zarówno ścian działowych jak i instalacji.

Od czego zaczynamy współpracę?

Zaczynamy od ustalenia określonej grupy docelowej wynajmujących i omówienia preferencji dotyczących wykończenia. Aranżacja przestrzeni pod wynajem powinna być dostosowana do potrzeb różnych mieszkańców, o innych upodobaniach i trybie życia. Wykończenie takiego wnętrza powinno ponadczasowe, co bez pomocy architekta może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Bardzo ważnym jest praca z materiałami, które muszą być trwałe i odporne na różnego rodzaju sytuacje życiowe. To praca nad Twoją inwestycją, która powinna przynieść Ci zysk, dlatego kładę szczególny nacisk na to, aby nasza praca przebiegała w sympatycznej i pełnej profesjonalizmu atmosferze.

Im lepiej poznam Twoje potrzeby, tym szybciej uda mi się stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Dlatego po podjęciu decyzji o współpracy wysyłam ankietę z pytaniami mającą na celu przygotować Cię do pierwszego spotkania. Na spotkaniu dokładnie analizujemy Twoje oczekiwania, pomagamy w podjęciu decyzji, w którą stronę funkcjonalną i estetyczną będziemy rozwijać projekt.

1. Co jest potrzebne na pierwsze spotkanie dotyczące projektu?

2. Ile trwa praca nad projektem?

To zależy od metrażu oraz opcji współpracy, którą wybierzesz. Średni czas pracy nad projektem mieszkania waha się między 1,5 do 4 miesięcy. W przypadku domu z większym metrażem, praca nad projektem może się wydłużyć. Jeśli wybierzesz opcję z Projektem pod Klucz, nasza współpraca zakończy się w dniu oddania Ci gotowego do wynajmu wnętrza.

light bulb icon

CHCESZ POZNAĆ KOSZTORYS?

Wypełnij krótki formularz, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę projektu wnętrza.

WYCEŃ PROJEKT

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Chętnie porozmawiamy o projekcie Twojego wnętrza.

Zostaw swój numer, a oddzwonimy do Ciebie!

Jak wygląda projektowanie wnętrz pod wynajem, czyli etapy procesu projektowania.

W Studio Archemia wyróżniamy 3 rodzaje współpracy:

Na początku pracy nad projektem, niezależnie od pakietu jaki wybierzesz jest taki sam i w każdym pakiecie otrzymasz:

W tym miejscu kończy się praca nad pakietem podstawowym – projektem koncepcyjnym.

Największa popularnością cieszy się Pakiet Standardowy – projekt kompleksowy, w którym oprócz podstawowych rysunków instalacji otrzymasz także:

Zobacz przykładowe, ciekawe projekty mieszkań zrealizowane przez moja pracownię:

Jakie korzyści Cię czekają ze współpracy ze mną?

Jaki pakiet współpracy będzie dla Ciebie najlepszy?

W Studio Archemia oferuję Ci 3 opcje współpracy. Każda z nich zawiera inna formę i zakres prac. ZOBACZ każdą z nich i zdecyduj, która z przedstawionych propozycji najbardziej Ci odpowiada. Zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiem na Twoje pytania.